Провідний сучасний італійський фотохудожник Лука Бракалі відомий у багатьох країнах світу своїми проектами, присвяченими екологічним проблемам. Його виставки з успіхом проходять в культурно-мистецьких центрах і галереях Європи та Америки. Свою майже безперервну подорож навколо світу Лука Бракалі відображає у фоторепортажах і мистецьких творах. Він є засновником першої у світі Школи з фототуризму. Переможець найпрестижніших премій: Міжнародний фотоконкурс «Glanzlichter» (Німеччина) у номінації «Природа як мистецтво»  (2011), Міжнародна премія «Orvieto Fotografia» у категорії «Репортаж» за книгу «Барви мандрівки»  (2007), «Fujifilm Euro Press Photo World Awards 1994» у категорії «Репортаж» (1995).  Репортажі Луки Бракалі публікують у часописах про культуру, спорт і подорожі; один з останніх (жовтень 2012 р.) – у «National Geographic» про реставрацію кам'яних статуй Моаї на острові Пасхи.

Лука Бракалі є автором книг: «Ілюстрована історія Пістої», «Барви мандрівки», «SOS Планета Земля».

Збірка світлин ЛУКИ БРАКАЛІ «Екосистеми» ілюструє враження майстра від його мандрівок навколо світу. У фоторепортажах постають привабливі і загадкові ландшафти з різних куточків Планети, до яких часом важко дістатися, аби побачити їх на власні очі.

Світлини Луки Бракалі дають можливість «…відчути красу, поезію, а іноді й трагічне виснаження Землі, що є нескінченним через постійне втручання людини... Завдяки його зображенням небачені пейзажі стають частиною нас самих. Його світосприйняття пропонує нові шляхи налагодження стосунків людини з Планетою», - уважає професор Флорентійського міжнародного інституту дизайну та маркетингу «Полімода» Ламберто Кантоні.

Усі твори фотомитця автентичні, без використання комп’ютерного дизайну.