В Італії в новорічну ніч заведено голосно кричати. Італійці - любителі голосно розмовляти, але в Новий рік офіційно дозволено волати щосили, прощаючись зі старим роком. Вважається, що Новий рік треба зустріти з відкритим серцем, позбувшись від поганих намірів і від усього непотрібного, викинувши його у вікно (на вулицю летять старі крісла, стільці, праски...)

На Новий рік малятам розповідають казку про Ла Бефану, яка через димар пробирається в будинок до гарних дітей і кладе подарунки в черевичок. Гостей пригощають піцою, сухими фініками, печеними бобами. Із сивої давнини в Італії на Новий рік їдять сушений у гронах виноград, суп із сочевиці, круті яйця.Новорічна програма Нового Року у ресторані  буде влаштована у італійський традиціях, щоб гості могли відчути усю красоту свята.Кухня  здивує  кулінарними шедеврами самого  вибагливого гурмана.

Святкування  Італійського родинного Нового Року у ресторані Ріалто подарує Вам затишну атмосферу, гарний настрій та справжнє свято! Святковий стіл! Розваги за участю ведучого!Дискотека 80-х років!