У клубі "Picasso" відбудеться концерт-презентація дебютного альбому "Мені треба" львівського рок-гурту "Шосте Чуття".

Молодий гурт «Шосте Чуття» за короткий час досягнув успіху ставши відомим у багатьох містах України, знайшов прихильників на різноманітних подіях, концертах, фестивалях, зокрема: фестивалі «Підкамінь-2012», «Lviv Tattoo Fest 2012», офіційній фан-зоні «ЄВРО-2012» у Львові, Трускавці тощо.

На презентацію дебютного альбому організатори запрошують усіх, хто цінує справжню якісну живу музику, щоб провести незабутній вечір у товаристві гарної поп-рок музики, чудових пісень й посмакувати драйвовим музичним коктейлем разом із друзями.

Окрім гурту, для вас виступатимуть: Уляна Філь, Іван Сяркевич, шоу-балет «NaNoBoom», а справжнім сюрпризом для гостей стане виконання пісні ,що не увійшла до альбому спільно з гуртом «Ва-Банк» Молодіжного центру Львівського інституту банківської справи УБС НБУ.

Гурт засновано — 27 червня 2010 року.

Учасники:

  • Мішка Бучковський (вокал, гітара)
  • Лука-Теодор Гануляк (ударні інструменти)
  • Тарас Николин (клавішні)
  • Сергій Свірський (бас-гітара)

Молоді учасники гурту створюють музику для справжніх емоцій. Саме тому кожна мить їх життя неповторна й дарує натхнення до творення нових шедеврів. До альбому увійшло 12 композицій. Робота над його записом тривала пів року. З дебютним альбомом учасники гурту «Шосте Чуття» планують завітати у всі міста України, щоб позитивним настроєм запалити своїх прихильників. Зокрема, 15 грудня альбом «Мені треба» зустрічатимуть у Тернополі в пабі “Хмільне щастя”.