Кумир мільйонів Армін ван Бюрен включив Львів до свого гастрольного туру 2012 року! Виступ найвідомішого ді-джея планети відбудеться 14 грудня 2012 р. на Львівському велотреку СКА.За останні 10 років Армін ван Бюрен відвідав понад 82 країни. І де б він не виступав - аншлаг гарантовано! Завдяки компанії VIRUS Music кияни та гості з усієї України й сусідніх держав отримали можливість стати частиною грандіозних авторських шоу Armin Only та A State of Trance 550, а також виступів Арміна в рамках фестивалів Global Gathering і Godskitchen в Києві та Одесі. 

Нарешті, і Львів стане свідком шоу від п'ятиразового володаря титулу «Ді-джей №1 у світі»! І жодні перешкоди не завадять Арміну ван Бюрену порадувати львівську публіку своїм ді-джей-сетом 14 грудня. Подія відбудеться у приміщенні велотреку СКА. Підтримку голландській зірці забезпечать його земляк Jochen Miller (Йохен Міллер), драйвова DJ IRA’ і талановитий Dart Rayne (Дарт Рейн)  і гордість України – Omnia.

Цього року вперше в історії до рейтингу найкращих ді-джеїв світу - Top 100 DJs за версією британського журналу DJ MAG  увійшов представник України. У поважному рейтингу опинився молодий ді-джей і продюсер з Донецька Omnia (Євген Смирнов). У списку найкращих ді-джеїв світу він посів 58 місце.

Музику Omnia видає популярний голландський лейбл Armada Music, який належить ді-джею номер один у світі Арміну Ван Бюрену (Armin van Buuren), а його треки грають такі зірки електронної сцени, як Above & Beyond, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Gareth Emery, Andy Moor, Paul Oakenfold, Richard Durand та інші.

Один з найновіших великих успіхів Omnia - перше місце в транс-чарті популярного музичного порталу beatport. Це лідерство український ді-джей здобув із композицією The Fusion, яку написав у співавторстві з DJ IRA'. Цей та інші треки також увійшли до кількох престижних збірок і популярних подкастів, забезпечивши Omnia популярність далеко за межами України.

Нагадаємо, у серпні цього року Армін ван Бюрен не зміг прилетіти до Львова і виступити на фестивалі Godskitchen. Це сталося з причин, незалежних ні від організаторів події, ні від артиста чи його менеджменту. Юридично доведено, що вони зробили все можливе, аби виступ Арміна відбувся. Відтак компанія VIRUS Music і сам Армін ван Бюрен почали наполегливо шукати можливість провести нове шоу у Львовi – і знайшли: 14 грудня, велотрек СКА. Усі, хто відвідав Godskitchen 23 серпня у Львовi, отримають суттєву знижку на квитки на шоу ді-джея у грудні: Стандарт або VIP – мінус 100 грн.