Скрипаль-віртоз, суперфіналіст шоу «Україна має талант!» презентує сольну програму “Чотири стихії”. У суботу, на сцені Національного театру ім. М. Заньковецької відбудеться одразу два шоу-концерти українського Паганіні. Скрипаль гарантує живий звук, справжню музику, шоу на найвищому рівні та унікальні номери. Це – подія, на якій варто побувати!

У “Чотирьох стихіях” Олександра Божика — весь спектр музичних кольорів. Від фольку - до мелодії з фільму "Пірати Карибського моря”, від класики у рок-звучанні - до авторських композицій. Музику найвищого ґатунку Олександр Божик поєднує із видовищним шоу. Скрипка у руках віртуоза не просто звучить, а ще й танцює. Олександр — унікальний музикант, якому підкоряються кілька інструментів одночасно. На концертах «Чотири стихії» скрипаль покаже публіці номер, гідний окремого запису у Книзі рекордів Гіннесса!

Супроводжуватимуть у музичній мандрівці «Чотирма стихіями» Олександра Божика струнний оркестр «Бравіссімо», рок-гурт «Божик Бенд», співачка Оксана Муха та піаністка Юлія Божик, кожен з яких внесе свою лепту в унікальну канву концерту.