В програмі анімаційного вибуху 10 фільмів, переважна більшість яких – це роботи режисерів з Нідерландів та Великобританії.

Глядачі побачать фільми, створені як в традиційних анімаційних техніках, так і сучасних, що застосовують сміливі новаторські експериментальні рішення. У фільмі «Стенлі Піклз» Вікторії Мейзер живі герої виступають у ролі маріонеток, а «Маленькі смерті» Рут Лінґфорд про досвід переживання оргазму зроблений в модному зараз стилі анімованих документальних інтерв’ю.

Фільми програми не рекомендовані для перегляду дітям до 16 років!

Перед показом відбудеться 10-хвилинна медіа презентація на тему історії та теорії анімації.

- Вічента 23’ – Самуель Орті Марті, Іспанія 2010

Альфредо помирає, не сказавши своїй дружині Віченті, де він сховав виграш у лотерею. Вона всюди шукає його, але врешті вирішує, що найкращий спосіб його знайти - це спитати свого мертвого чоловіка.Фільм отримав номінацію на премію Ґойя 2011.

- Супер мотузки 5' - Ауке де Вріес, Нідерланди 2011

Седрік, товстий і лінивий чоловік, відкриває для себе "Вирішення "Супер Мотузка" - конструкцію із мотузок, що може контролювати все у межах кімнати так, що не треба вставати з крісла.

- Елоїза 4’ – Констанце Енґель, Німеччина 2009

Елоїза - замкнута в собі дівчинка, що проживає рутинні дні в оточенні похмурого житлового району.
Після невдалої спроби заговорити зі своїм сусідом, вона дає життя паперовому створінню...

- Покійна 4' - Ніна Ґантц, Нідерланди 2010

Вдівець зіштовхнувся з труднощами самотності. Без його дружини все здається не на своєму місці.

- Синій червоний 6' - Даніела Крайчова, Словаччина 2010

Доросла донька турбується про свого батька у кімнаті, яка поділена на синє і червоне. Донька у синьому, а батько у червоному просторі. Коли донька перетинає межу між частинами, їй згадуються фрагменти зі спогадів дитинства.

- Маленькі смерті 11’ – Рут Лінґфорд, Великобританія 2010

Анімована рефлексія про досвід оргазму на основі записаних інтерв'ю.

- Погляд 8’ – Бастіаан Шравендеел, Нідерланди 2010

Маленький хлопчик переїжджає в новий район і вперше закохується, в дівчину, яка живе по сусідству, набагато старшу від нього…

- Фантастичні пригоди космічного пірата Льюіса 4’ – Крістофер Шільц, Німеччина 2010

Льюіс Ящірка працює космічним піратом. У вільний від роботи час він намагається розслабитись, але його хоббі спричиняє ще більше шкоди, ніж його ризикована робота.

- Пальто моєї матері 6’ – Марі-Марґо Цакірі-Скатановіч, Великобританія 2010

Цей фільм про мою маму-італійку і її зізнання про життя в Греції. Він ґрунтується на інтерв'ю, яке я взяла у неї про материнство, вона розмовляє зі мною про приїзд у пост-диктаторські Афіни у 70-х, її складності у пристосуванні до грецької ментальності, її спогади і ностальгію за батьківщиною, а також її постійне бажання переїхати назад у своє рідне маленьке село в Італії.

- Стенлі Піклз 11' - Вікторія Мезер, Великобританія 2010

Стенлі ніколи не виходить на вулицю. Він любить гратись з механічними забавками і кожного вечора матуся цілує його перед сном і каже "надобраніч".