Цьогорічне свято планується з великим розмахом - в програму будуть включені: ярмарок, концертна програма, інтерактивна дитяча програма та особливі цікаві шоу!

ІІ Свято сиру і вина у Львові стане гарною нагодою більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові, відвідати ярмарок, забави, конкурси, концерти музичних колективів та безумовно скуштувати доброго сиру та хорошого вина. Свято чекає на справжніх гурманів!

Окрім смакування та продажу ІІ Свято сиру та вина запропонує приготувати різноманітні сирні страви самостійно і усією родиною! Таку можливість матимуть усі гості, що відвідують кулінарні майстер-класи, котрі будуть проводити: найвідоміша кулінарка України Даша Малахова, відомий музикант-гурман – Тарас Чубай та львівські ресторатори.

Другий день свята буде присвячений одному з найулюбленіших десертів багатьох – Сирнику! В цей день на святі буде представлено найширший вибір смачних сирників від різноманітних виробників. Відбудеться випікання Гігінтського львівського сирника за давніми рецептами, спільно з рестораторами Львова. Потім частування усіх гостей свята!

Протягом усіх днів свято запропонує велику Інтерактивну програму для усієї родини! Дітей розважатимуть інтерактивні інсталяції від польського театру Wagabunda, а на сцені у денній програмі дітям буде запропоновано розваги, фокуси та конкурси від клоунів та акробатів.

Окрім постійно діючих атракцій, кожного дня свята гостей чекає особлива вражаюча шоу-програма!

Телефон для довідок:  (032) 235-77-88.