Гурт «Хамерман Знищує Віруси» був створений в 1997 році в Сумах на радість майбутнім прихильникам їх творчості. Відповісти на питання «Що таке ХЗВ?» важко навіть найбільш затятим авангардистам.  

Думки критиків та людей, присутніх на концертах настільки суперечливі, що навіть самі музиканти вже перестали відповідати на це запитання.

Можна стверджувати тільки те, що духовний лідер та фронтмен гурту ХЗВ Володимир Пахолюк – особистість більш ніж неординарна. Як і той, хто також входив ще до оригінального складу: Альберт Цукренко (вокал, музика).

Глибокий сенс закодований у кожному концерті, тематичність якого дивує, зачіпає та навіть обурює, а все тому – що правда. Хедлайнери українських музичних фестивалів, лауреати «Червоної Рути» 1997 року та просто ті, хто своєю музикою глибоко проникають в свідомість на кшталт психотропних речовин, ХЗВ знову підготували поживу для душі та розуму.

Концерт під назвою «Сало або 120 хвилин парламентського Содому» - це кардинально нова, створена під впливом творчості П. Пазоліні авторська концепція, яка зламає усі Ваші стереотипи. За словами самого учасника гурту Альберта Цукренка, «основним структурним елементом шоу став аналіз схожості лідерів українського політикуму з героями нових і старих пісень гурту.»

Можна ще довго розповідати про ХЗВ, та краще все почути на власні вуха. Отож, радимо піддатися спокусі та відвідати концерт-шарж на соціум, який точно виправдає Ваші найбільш сміливі сподівання!