Виставка до 350-річчя Львівського університету і включає в себе чотири експозиції різних авторів: Януша Кіренко, Марти Уберман, Єжи Томаля та Юрія Ямаша.

Професор Януш Кіренко народився у Любліні. Автор 15 монографій, понад 100 досліджень та наукових статей, практичних проектів для використання в спеціальній освіті, медичній допомозі та реабілітації.
Крім наукової, виховної роботи та громадської діяльності пише картини – ікони, пейзажі, а останнім часом все більше і більше абстракцій. Проектує книжкові обкладинки.

Кандидат наук Марта Уберман вчилась на факультеті художньої освіти Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської (UMSC) у Любліні. В 1990 році захистила диплом з живопису у професора Маріана Стельмасіка, в 2002 році на Академії Образотворчого Мистецтва в Варшаві здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук. Авторка монографії та більше 60 наукових статей в галузі мистецької освіти, виховання за допомогою мистецтва, мистецтва дітей та арт-терапії.

Ямаш Юрій Володимирович художник, мистецтвознавець, ст. викладач кафедри театрознавства та акторської майстерності ЛНУ ім. Івана Франка (від 2001 р.), ст. викладач кафедри дизайну Національного лісотехнічного університету України, художник-декоратор Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Кандидат наук Єжи Томаля Народився в 1951 році. Вчився на художньому факультеті Університету М. Коперника в Торуні, де захистив дипломну роботу з живопису у проф. Мєчислава Вішнєвського в 1975 році. На даний час доцент (адюнкт) Інституту Педагогіки Університету у Жешові. Займається живописом, графікою, малюнком, скульптурою та художньою фотографією.