«Polar Expedition»- це новий міжнародний проект на європейській джазовій арені, який складається з музикантів зі Швеції, Норвегії, Польщі та України. Колектив утворився цього року і вже завоював симпатії Норвезької публіки. Музиканти є прихильниками американського меінстріму і, за словами учасників гурту, для них головне це свінг! Музиканти записали свій дебютний альбом і тепер презентують його у турне Польщею та Україною. Якщо згадувати імена музикантів, то це дуже яскраві представники своїх країн, які вже здобули визнання:
Девід Сандбі (David Sundby)- легендарний барабанщик з Норвегії шведського походження, який має колосальний досвід гри з музикантами  найвищого рівня, як Джако Пасторіус. Також Девід є постійним учасником міжнародних джазових фестивалів. 
Норвльд Даал (Norvald Dahl)-  молодий талановитий норвезький піаніст, який виступає переважно у країнах Скандинавії і бере участь в найрізноманітніших проектах. 
Лукаш Маковський (Łukasz Makowski) - чудовий контрабасист з Польщі, Грав сольні концерти з Симфонічним Оркестром Музичної Академії у Гданську, Bergen Unge Kammerorkester, а також виступає в ролі сесійного музиканта.  
Євген Пугачов- джазовий гітарист, композитор, уродженець Харкова який працював на Україну з такими відомими музикантами як Анна Чайковська, Карл Фрієрсон, Сергій Давидов. Євген був лідером  проекту New Jazz Project у якому зібрав відомих харківських джазових виконавців. Після того як переїхав до Варшави, вигравши стипендію від Польського Міністерства Культури, він почав співпрацювати з багатьма польськими та європейськими музикантами, як Джон Бізлі, Дейвід Сандбі, Норвальд Даалу. У лютому Євген записався в складі міжнародного проекту The First Take куди входять музиканти з Німеччини, Греції, Польщі. Тепер грає у проекті Polar Expedition.