Сердечно запрошуємо усіх небайдужих до духовної спадщини людства та світу культури на презентацію видання і творчу зустріч з авторами ініціативи!

Серія «Перлини Софії» має на меті ознайомити українського читача з перлинами світової гуманістичної думки та духовної літератури. Більшість творів, які з’являються на сторінках нашої антології, перекладаються українською вперше. На сьогоднішній день у рамках даного проекту світ побачили твори та есе таких видатних авторів як Джидду Крішнамурті, Олена Блавацька, Мейбл Коллінз, Рамана Махарші, Шрі Ауробіндо та інших.

Новий том серії «Дисципліна. Освіта. Душа» включає твори широко відомих авторів, що належать до різних культур: Лев Толстой, Роберто Ассаджіолі, Свамі Вівекананда, Мейбл Коллінз та Джідду Крішнамурті. Тексти, що увійшли до антології, торкаються питань самоусвідомлення, виховання, істиних цінностей та вибору життєвих орієнтирів.

Під час презентації наші гості більше дізнаються про проект «Логос Традиції», його діяльність та серію «Перлини Софії», яка спирається на волонтерську ініціативу «Створимо книгу разом». Дана ініціатива започаткованa у 2011 році та звернена до студентів філологічних факультетів, а також всіх, хто фахово володіє англійською та має бажання долучитись до перекладання творів, які вийдуть друком на сторінках наступних томів нашої антології. Студентки-учасниці ініціативи 2011-2012 років поділяться своїми враженнями та урочисто отримають дипломи від «Логосу Традиції».

На презентації буде присутній представник мецената проекту компанії «Авто Стандарт Україна». Серед запрошених гостей – відомі львівські перекладачі, діячі культури, викладачі та студенти.