Виступ зіркового транс артиста очікується в рамках прем’єрного для Львова Godskitchen – всесвітньо відомого британського фестивалю танцювальної музики з десятирічною історією, який успішно проводиться в десятках міст на всіх континентах планети!

До Львова приїде найновіша концепція фестивалю Godskitchen – Fusion. Світова прем'єра цього концепту з шаленим успіхом відбулася минулого року в Києві. Аудіо-візуальна ідея поєднує в єдине ціле музику, відео-мистецство та безліч різноманітних спецефектів.

Тисячі відвідувачів побачать вражаючу за розмірами сцену у формі футуристичного кубу, на якій виступи артистів можна побачити у новому вимирі.

Шоу триватиме всю ніч до самого ранку, а разом з зірковим діджеєм №1 вистапатимуть: фінський діджей Tom Fall та українці Omnia, Max Freegrant i Dart Rayne.

Організатори рекомендують не відкладати покупку квитків, тому що кожна подія за участю Арміна ван Бюрена відзначається аншлагом, а ціна квитка буде зростати з наближенням дати шоу.

Спеціально до цієї події було відкрито інформаційний портал www.armin.lviv.ua на якому можна буде дізнатися вичерпну інформацію про виступ Арміна ван Бюренана у Львові, а також замовити квитки.

Замовлення квитків:

(093) 92-777-69
(067) 181-51-01