Протягом Фестивалю відбуваються колоритні виступи колективів, вражаючі марш-паради учасників головними вулицями міста,презентація кухні народів світу, у теплій атмосфері проходять вечори дружби та танцювальні майстер-класи.

Фольклорні колективи з багатьох країн, зокрема, таких як Україна, Мексика, Мартініка, Ізраїль, Македонія, Португалія, Франція, Італія, країна Басків, Республіка Бурунді, Чехія, Польща, Індія та Іспанія презентували культуру своєї країни у Міжнародному Фестивалі Фольклору «Етновир».

Міжнародний фестиваль фольклору «Етновир» відбувається під егідою Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних Мистецтв (CIOFF) при ЮНЕСКО, та Міжнародної Організації Народної Творчості (IOV). Організовується Громадською організацією "Етновир" за підтримки Львівської міської ради.

В ці дні відбувається відбірковий етап учасників «Етновир» і вже відомо, що свою культуру нам продемонструють колективи з Іспанії, Польщі та Білорусії. І вже незабаром буде оголошено всіх учасників, котрі приїдуть до Львова.

Запрошуємо Вас поринути у вир бурхливих ритмів фольклору країн різних куточків світу!