Футбол у світі існує вже більше двох тисяч років по всій земній кулі - від стародавніх китайців до індіанців Америки. Футбол, безумовно, щось більше ніж просто гра - це мистецтво. Для Китаю це мистецтво духу і тіла, для Європи - мистецтво техніки, для Латинської Америки - мистецтво життя. 

Таким чином мистецтво Футболу є квінтесенцією суті кожної Цивілізації. А хто розуміє мистецтво краще ніж самі митці? Проект об'єднає в собі мистецьке бачення суті національного Футболу митців багатьох країн - Латинської Америки, Європи. Цей проект покликаний показати суть Футболу у міжцивілізаційному діалозі через візуальне мистецтво. 

Це не вузько спеціалізована діяльність професіоналів, а публічне творче висказування, яке ми запрошуємо практикувати і зацікавлених початківців. Ми прагнемо досягти колективної солідарності не лише між митцями, але й країнами за допомогою вираження естетики футболу та включення її в арт-контекст.

Ми відкриваємо футбольну виставку вже після завершення ігрових пристрастей, в момент коли наше суспільство переповнене відчуттям футболу і готове сприймати його не тільки як захоплюючу гру, а вже як життєвий шлях і філософію життя – те, чим він є для всіх без виключення Коста-Ріканців. Наша виставка покликана показати, які ми насправді всі різні та однакові у своїй пристрасті до футболу.