На території палацу Потоцьких пройде третій міжнародний фестиваль "Легенда Львова". На цей раз на ристалищі за право назватися легендою будуть змагатися найкращі лицарі з України, Білорусії, Польщі та Росії. Також на турнірі чекає сюрприз - кінні лицарські поєдинки. Не пропустіть це яскраве свято справжніх чоловіків!

Продовжуючи традицію перших двох турнірів, дослідивши історичні архіви та свідчення істориків, пропрацювавши рік, ми запрошуємо Вас на наймасштабніше історично підтверджене дійство, на якому впродовж трьох днів найкращі учасники з України, Польщі та Росії зі зброєю в руках будуть кидати та приймати виклики, ламати мечі за честь прекрасних дам та здобувати справжню славу, як це робилося 600 років тому.

Попри свою войовничість, турнір - це прекрасна нагода для сімейного відпочинку. На території Палацу працюватимуть різноманітні історично-спортивні майданчики, середньовічна кухня, дитячий майданчик, які дадуть змогу спробувати себе у вмінні володіння середньовічною лицарською зброєю та не тільки. Відтворення побуту середньовічного лицарського табору гармонійно довершать екскурс у славетне львівське минуле.

Цього року у програмі:

  • лицарські масові поєдинки (бугурти)
  • відтворення штурму фортеціспортивні поєдинки 5х5
  • середньовічні танці та розвагилучний тирісторична кухня
  • середньовічна інквізиція
  • феєричне фаєр-шоу
  • родзинка - відтворення класичного кінного лицарського турніру за усіма правилами.

Вартість квитка включає: перебування на території фестивалю; перегляд видовищної розважальної програми; участь у майстер-класах та конкурсах; відвідування історичного табору лицарів.