У Львівському Палаці мистецтв відкриють мистецький проект «Львів-2012». Масштабна експозиція розгорнута у всіх виставкових залах Львівського Палацу мистецтв.

На виставці представлені твори живопису, графіки та пластики провідних львівських художників. Експозицію доповнюють роботи митців з інших міст України (Києва, Одеси, Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців, Донецька, Кривого Рогу, Ужгорода). Загалом у виставці взяло участь понад 80 авторів – це добре відомі українські митці, а також молоде покоління вітчизняних художників. Експозиція налічує близько 200 художніх малярських та графічних творів, а також різні види скульптури.

"Після "Осінніх салонів" це наймасштабніша виставка у Палаці мистецтв. Такого розмаїття жанрів та відомих імен рідко можна побачити в одному місці. Якщо мистецький проект пройде успішно, будемо думати про його щорічне проведення" — каже головний художник Палацу мистецтв Орест Скоп.

Тематика робіт різноманітна, кожен художник запропонував три роботи різних років, які найкраще характеризують його творчість.

Мистецький Проект «Львів-2012» демонструє сучасні тенденції українського мистецтва, дає нагоду простежити шляхи його розвитку та можливість творчої інтеграції.