Офіційна Фан-зона Євро 2012 у Львові

Протягом місяця всі бажаючі матимуть змогу відпочити, повболівати за улюблені команди та насолодитися музикою гуртів.

Якщо Ви не маєте квитка на стадіон, але сповнені ентузіазму, хочете підтримати свою збірну, поділитися переживаннями та щастям – завітайте на Офіційну Фан-зону Приймаючого міста Львів у самому серці старовинного міста – на просп. Свободи.

Сучасна інфраструктура, відчуття безпеки, забезпечення цікавою та актуальною інформацією про все, що відбувається в місті, створить неповторну атмосферу.

Розважальна прогама

7 червня – Відкриття Офіційної Фан-зони Львова

  • 18:00-18:55 - Урочисте відкриття офіційної фан-зони для перегляду матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу
  • 18:55-19:00 – Піротехнічне шоу
  • 19:00-20:00 – французький гурт «L’avion Rose»
  • 20:00-21:00 – німецький хіп-хоп гурт Chefket, «ФлайzZza»
  • 21:00-22:00 – Олександр Божик у супроводі Божик бенду та симфонічного оркестру
  • 8 червня

  • 14:25-14:45 – DJ Zaiceff
  • 15:25-15:45 – Тарасова ніч
  • 16:25-16:45 – Тарасова ніч
  • 17:40-18:40 – Мандри
  • 19:00-20:45 – матч Польща-Греція
  • 21:45-23:30 – матч Росія-Чехія
  • 9 червня

  • 14:25-14:45 – DJ Nimoff
  • 15:25-15:45 – Ойкумена
  • 16:25-16:45 – Ойкумена
  • 17:40-18:40 – Mad Heads XL
  • 19:00-20:45 – матч Нідерланди-Данія
  • 21:45-23:30 – матч Німеччина-Португалія
  • 10 червня

  • 14:25-14:45 – DJ Nimoff
  • 15:25-15:45 – Дикі серцем
  • 16:25-16:45 – Дикі серцем
  • 17:40-18:40 – Антитіла
  • 19:00-20:45 – матч Іспанія-Італія
  • 21:45-23:30 – матч Ірландія-Хорватія
  • 11 червня

  • 14:25-14:45 – DJ Nimoff
  • 15:25-15:45 – Cherry Band
  • 16:25-16:45 – Cherry Band
  • 17:40-18:40 – ТНМК
  • 19:00-20:45 – матч Франція-Англія
  • 21:45-23:30 – матч Україна-Швеція
  • 12 червня

  • 14:25-14:45 – DJ Elvis
  • 15:25-15:45 – Ретро-гурт
  • 16:25-16:45 – Ретро-гурт
  • 17:40-18:40 – AtmAsfera
  • 19:00-20:45 – матч Греція-Чехія
  • 21:45-23:30 – матч Польща-Росія
  • 13 червня

  • 14:25-14:45 – DJ Buratino
  • 15:25-15:45 – Йорий Кльоц
  • 16:25-16:45 – Йорий Кльоц
  • 17:40-18:40 – Гайдамаки
  • 19:00-20:45 – матч Данія-Португалія
  • 21:45-23:30 – матч Нідерланди-Німеччина
  • 14 червня

  • 14:25-14:45 – DJ Elvis
  • 15:25-15:45 -Абу-Касимові Капці
  • 16:25-16:45 -Абу-Касимові Капці
  • 17:40-18:40 – Green Silence
  • 19:00-20:45 – матч Італія-Хорватія
  • 21:45-23:30 – матч Іспанія-Ірландія
  • 15 червня

  • 14:25-14:45 – DJ Buratino
  • 15:25-15:45 – Гаврик
  • 16:25-16:45 – Гаврик
  • 17:40-18:40 – Друга Ріка
  • 19:00-20:45 – матч Україна-Франція
  • 21:45-23:30 – матч Швеція-Англія
  • 16 червня

  • 14:25-14:45 – DJ Gagarin
  • 15:25-15:45 – DJ Gagarin
  • 16:25-16:45 – Шосте чуття
  • 17:25-17:45 – Шосте чуття
  • 18:25-18:45 – DJ Gagarin
  • 19:25-19:45 – DJ Gagarin
  • 20:05-21:25 – APRIL
  • 21:45-23:30 – Греція-Росія, Чехія-Польща
  • 17 червня

  • 14:25-14:45 – DJ Buratino
  • 15:25-15:45 – DJ Buratino
  • 16:25-16:45 – «К402»
  • 17:25-17:45 – «К402»
  • 18:25-18:45 – DJ Buratino
  • 19:25-19:45 – DJ Buratino
  • 20:05-21:25 – Бумбокс
  • 21:45-23:30 – Португалія-Нідерланди, Данія-Німеччина
  • 18 червня

  • 14:25-14:45 – DJ Gagarin
  • 15:25-15:45 – DJ Gagarin
  • 16:25-16:45 – Poupee F
  • 17:25-17:45 – Poupee F
  • 18:25-18:45 – DJ Gagarin
  • 19:25-19:45 – DJ Gagarin
  • 20:05-21:25 – Singleton
  • 21:45-23:30 – Хорватія-Іспанія, Італія-Ірландія
  • 19 червня

  • 17:40-18:40 – “Тартак” та Наш Формат
  • 19:00-20:45 – матч Швеція-Франція
  • 21:45-23:30 – матч Україна-Англія
  • 20 червня

  • 18:00-00:00 – Проект FanArtia «Жива культура:Текст & Rock&Roll»
  • Виступи гуртів та виконавців:

  • Сергій Жадан та «Собаки в космосі»,
  • «Quarpa», Михайло Барбара,
  • «ZSUFF» & «Zavadskyj»
  • «DrumТиАтр»
  • 21 червня

  • 14:25-14:45 – DJ Gagarin
  • 15:25-15:45 – DJ Gagarin
  • 16:25-16:45 – Kofei.IN
  • 17:25-17:45 – Kofei.IN
  • 18:25-18:45 – DJ Gagarin
  • 19:25-19:45 – DJ Gagarin
  • 20:05-21:25 – Patricia
  • 21:45-23:30 – чвертьфінал
  • 22 червня

  • 14:25-14:45 – DJ Gagarin
  • 15:25-15:45 – DJ Gagarin
  • 16:25-16:45 – Абу-Касимові Капці
  • 17:25-17:45 – Абу-Касимові Капці
  • 18:25-18:45 – DJ Gagarin
  • 19:25-19:45 – DJ Gagarin
  • 20:05-21:25 – Оратанія
  • 21:45-23:30 – чвертьфінал
  • 23 червня

  • 14:25-14:45 – DJ Gagarin
  • 15:25-15:45 – DJ Gagarin
  • 16:25-16:45 – Шосте чуття
  • 17:25-17:45 – Шосте чуття
  • 18:25-18:45 – DJ Gagarin
  • 19:25-19:45 – DJ Gagarin
  • 20:05-21:25 – Чорнобривці
  • 21:45-23:30 – чвертьфінал
  • 24 червня

  • 14:25-14:45 – DJ Gagarin
  • 15:25-15:45 – DJ Gagarin
  • 16:25-16:45 – Ті, що падають вгору
  • 17:25-17:45 – Ті, що падають вгору
  • 18:25-18:45 – DJ Gagarin
  • 19:25-19:45 – DJ Gagarin
  • 20:05-21:25 – Kofei.IN
  • 21:45-23:30 – чвертьфінал
  • 25 червня

  • 18:00-00:00 – Проект FanArtia: «Жива культура: Ethno»
  • Виступи гуртів:

  • «Гич Оркестр»,
  • «Бурдон»,
  • «Гуцул Каліпсо»,
  • «AtmAsfera»
  • 26 червня

  • 18:00-00:00 -Проект FanArtia: «Жива культура: Jazz /Blues & Symphonic»
  • Виступи гуртів:

  • «Grand Big Band. UA»,
  • «Open Blues Band»,
  • «ShockolaD» у супроводі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова»,
  • «Jarek Smietana Band»
  • 27 червня

  • 14:25-14:45 – DJ SS-17
  • 15:25-15:45 – DJ SS-17
  • 16:25-16:45 – Оратанія
  • 17:25-17:45 – Оратанія
  • 18:25-18:45 – DJ SS-17
  • 19:25-19:45 – DJ SS-17
  • 20:05-21:25 – Джек О’Лентерн
  • 21:45-23:30 – півфінал
  • 28 червня

  • 14:25-14:45 – DJ SS-17
  • 15:25-15:45 – DJ SS-17
  • 16:25-16:45 – Дзвони Сонця
  • 17:25-17:45 – Дзвони Сонця
  • 18:25-18:45 – DJ SS-17
  • 19:25-19:45 – DJ SS-17
  • 20:05-21:25 – Rock-H
  • 21:45-23:30 – півфінал
  • 29-30 червня

  • 18:00-00:00 – Проект FanArtia Goldie, Kryptic Minds, Atomic Hooligan.
  • Першопрохідці української електронної музики:

  • DJs Derrick,
  • Tonika,
  • Max NRG,
  • Garry Shumoff,
  • Bob Rovski,
  • MC Ned
  • польські Ros ft. Lady Katee
  • 1 липня

  • 16:25-16:45 – Ярина Романів, Оксана Мочерад, Людмила Ясінська, Marisen
  • 17:25-17:45 – Nameless
  • 17:40-18:40 – Nameless
  • 19:25-19:45 – Нагородження переможців ЄВРОФАНу
  • 20:05-21:25 - Green Silence
  • 21:45-23:30 – фінал
  • 01:30 – Піротехнічне шоу
  • Враження
    (0 оцінок)
    Обслуговування
    (0 оцінок)
    Я рекомендую
    Ніхто ще не рекомендував

    Рецензія

    Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Ваш відгук допоможе багатьом прийняти правильне рішення Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять

    Не дозволяється : використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама.

    Введіть email:
    Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
    або Авторизуйтесь , для написання відгуку
    Враження
    0/12
    Обслуговування
    0/12
    Відгук:

    Завантажити фото:
    Вибрати
    Афіша
    Показати
    Теги
    Показати
    Відповідальний за розділ
    Евгения
    Skype: live:content.citysites