Ми не помилимось якщо скажемо, що кожен з нас хоче бути щасливим. Але чи можна зробити так, щоби щастя було дешевим? Що таке штучне щастя, як його зробити і які наслідки ми отримаємо?

Події вистави відбуваються у місті, де працює особлива фабрика, яка виробляє еліксир щастя. Еліксир щастя, це речовина, яку можна додавати до їжі, предметів побуду, запускати у повітря. Основна його дія – людина відчуває раптовий приплив енергії та безпідставної ейфорії, її працездатність підвищується, вона не помічає негативних емоцій. Основна частина фабрики це велика машина, яка має складний механізм і виробляє цей еліксир. Однак деталі машини є незвичайними і мають свої душі…

Як поставиться світ до того, що його використовують для створення штучного щастя?

Вистава виконана у техніці пластичного театру, але не позбавлена тексту. Декорації та костюми акторів є найпростішими, тому виставу можна презентувати на різних майданчиках.

Актори:

- Саша Батуріна – механік (петербурзький пластичний елемент + дизайнер);
- Ярема Турчин – диретор (супер завернутий чувак);
- Оля Драчук – PR - менеджер (гігант емоцій і дослідник у сфері театру);
- Карпенкова Настя – аніма (легка душа, яка тонко відчуває світ);
- Ксюша Рубанова – аніма (пластичність і простота характеру і тіла);
- Руся Семенюк – аніма (яскравий і енергетичний елемент театру).

Керівником колективу є Анастасія Войтюк, закінчила Український Католицький Університет, НаУКМА і стажувалась в Університеті Марії Кюрі-Склодовської та в центр Арт Терапії в Любліні. У 2002-2004 була ініціатором та учасником театрального колективу «Надир», який працював у техніці чорного театру. У Любліні під час стажування також заснувала театральну групу.