Відбудеться ювілейний V міський фестиваль дитячої творчості «Маленький талант великого серця» для дітей з особливими потребами. Участь візьмуть 120 осіб. Свято розпочнеться виступами відомих львівських виконавців: гурту «Пікардійська терція», співачки та дизайнера Оксани Мухи та співочої групи Національного банківського інституту.

У фестивалі візьмуть участь діти з вадами зору НРЦ «Левеня», діти з вадами слуху школи №95, учні школи-інтернату №100 для незрячих дітей та школи-інтернату №104 для дітей з розумовою відсталістю, діти з синдромом Дауна ГО «Довіра», а також гості з Червонограда – дитячий колектив «Ніка». Кожна дитина матиме змогу відчути себе справжнім артистом, презентуючи для глядачів свої творчі здібності у танцях, співах, акторській майстерності. На завершення на дітей чекає нагородження подяками та розважальна програма: частування солодощами і дискотека. Допомагати учасникам будуть працівники та волонтери Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

«Фестиваль «Маленький талант великого серця», який ми проводимо щороку у травні, став важливим заходом на рівні м. Львова. Його учасниками є діти з особливими потребами, які в силу особливостей свого здоров’я та розвитку мають обмежені можливості для самореалізації та соціальної інтеграції. Наше завдання – допомогти їм у цьому. Ми вдячні усім небайдужим людям, які доброчинно щороку допомагають нам створити цим діткам справжнє свято», - зазначила директор центру Віра Покотицька.

А начальник Шевченківського відділу соціальної роботи пані Федишин додала: «Працівники нашого відділу соціальної роботи традиційно щороку є організаторами та відповідальними за проведення міського Фестивалю «Маленький талант великого серця». Це непроста і відповідальна робота, але ми робимо її з радістю, бо любимо наших маленьких учасників і захоплюємося їх оптимізмом, відкритістю до людей та здатністю радіти кожному дню та кожній можливості спілкування з навколишнім світом. Талант кожної дитини з особливими потребами заслуговує на підтримку та визнання».