«Future Shorts» - найбільший у світі фестиваль короткометражного мистецтва, який об'єднує більше 25 000 людей з 55 країн і 150 міст зі всього світу в глобальній мережі кінопоказів. Для своїх сезонних колекцій FS відбирає тільки найкраще зі світу короткого метра - це 4 сезонних фестивальні програми на рік, які демонструються в кінотеатрах усієї планети.

Весняна програма фестивалю складається з 7-ми титулованих короткометражних фільмів, володарів престижних кінопремій:

«Ведмідь» - сиквел відомої роботи Неша Едгертона 2007 року «Павук» (14 міжнародних кінонагород);

«Чотирикутник» - Документальний фільм про спробу полігамного шлюбу, заснований на реальній історії дитинства режисера Еммі Грейпел;

«Венера» - Пластилінова анімація еротичного змісту;

«Людина без голови» - Технічно досконала короткометражка про самотнього чоловіка без голови (премія «Сезар» за кращу короткометражку);

«Рука» - Знятий жіночим тріо злободенний коментар на тему підліткового кохання у час високих технологій;

«Померти поруч з тобою» - Покадрова анімація, створена з 3000 вирізаних вручну шматочків фетру, від режисера Спайка Джонза («Бути Джоном Малковичем», «Адаптація»);

«Love You More» - Режисерський дебют знаменитої художниці Сем Тейлор-Вуд, на основі сценарію оскарівського номінанта Патріка Марбері, з володарем «Оскара» Ентоні Мінгелла в ролі продюсера.

«Future Shorts» зарекомендував себе як фільтр якісного короткометражного кіно. Тут ігрові фільми знаходяться поряд з експериментальної анімацією, призери найбільших фестивалів – разом із талановитими студентськими замальовками, а новітні технології змінюються класикою.

Кожна програма «Future Shorts» складається з 10-12 фільмів, кожен тривалістю від 1-ї до 20-ти хвилин, із загальним хронометражем програми в 1,5 години. Всі програми демонструються мовою оригіналу з локалізованими субтитрами.

Назва «Future Shorts» вперше прозвучала в Україні навесні 2006 року, коли компанія «Артхаус Трафік» випустила на екрани кінотеатрів чотирьох українських міст першу підбірку короткометражок.