Фестиваль надає можливість потрапити у казкову атмосферу, у казкове місце. Тема цьогорічного свята – «Силу і здоров’я збережем – життя казково проживем!»

Учасниками фестивалю є дитячі театральні колективи з різних міст та областей України, а саме – Києва, Черкас, Полтави, Івано-Франківська, Тернопільської обл., Львова та Львівської області. Учасники представлятимуть вистави: «Хто найкрасивіший?», «Чарівна квітка», «Секретна зброя», «Лісова пригода», «Пригоди папуги Пая», «Вперта баба», «По дорозі в Казку», «Наш веселий колобок», «Червона шапочка», «Крило Ангела», «Вовк та семеро козенят», «Пригоди Котим’ячика».

Окрім театральних колективів у фестивалі беруть участь вокально –

хореографічні колективи, котрі наповнюють та збагачують програму свята і мають статус «гості фестивалю».

Також на території музею буде діяти :

«Галявина розваг» – розваги із Казковою панною, веселим Гайовичком.

«Галявина казкарів» – байки та легенди від казкарів, розповідь про казки, колискові в українських традиціях плекання дитини.

«Галявина маленьких майстрів» – народні майстри проводитимуть для дітей майстер-класи з різних ремесел: ткацтва, гончарства, розмальовування печі, виготовлення ляльки-мотанки з сіна, тканини, салфеток.

Родзинкою свята буде галявина «Плекальня», у програмі якої:

- колискові та забавлянки в українських традиціях плекання дитини від українського педагога, освітнього діяча, науковця Євгенії Іванівни Сявавко;

- майстер-клас забавлянок;

- а також, що найголовніше – кожна матір зможе навчитись співати колискові за допомогою підготованих буклетів та допомоги гурту «Трояка Ружа».

Урочисте відкриття та закриття фестивалю – це окреме велике

театралізоване дійство за участю професійних акторів театрів Львова.

Завершується фестиваль нагородженням учасників фестивалю дипломами, кубками і подарунками та дискотекою для учасників.

Художній рівень вистав оцінює компетентне журі, до складу якого входять три члени спілки театральних діячів України, викладачі режисури та сценарної майстерності, методисти театрального жанру.