Виставка «Графічна мозаїка» розкриває різноманітність сучасної графіки. Завдяки тісним творчим зв’язкам між учасниками виникла можливість реалізації та презентації національних граверських шкіл. Художники-графіки створили творчий осередок, до чого посприяла участь у пленері в Кшижові (Польща). Вісім учасників виставки своїми роботами утворюють мозаїку різних графічних шкіл Польщі, Білорусії, Росії та України.

Учасники: Стася Майстренко та Андрій Токінданг з Мінська (Білоруської державної академії мистецтв), Вєра Слівовська (Російської академії мистецтв, Санкт-Петербург), Барбара Йозек та Катерина Клопотек (Академії образотворчих мистецтв у Вроцлаві), Тетяна Цюпка, Наталія Могилат, Тетяна Шепеть (Львівської національної академії мистецтв). Кожен з митців у своїй творчості розкриває особливості різних графічних шкіл, обирає техніку, що найбільше підходить до їхніх задумів. Графіку можна вважати основою всіх образотворчих мистецтв, адже основним засобом створення художнього образу у графіці виступає найбільш простий для людини спосіб відтворення побаченого - лінія, штрих, які творять контур предмету або фігури.

Графічні техніки найрізноманітніші: лінорит, суха голка, мішана техніка. Один з різновидів графіки - гравюра або естамп (станкова графіка). Це вид графіки, в якому зображення є друкованим відбитком рельєфного малюнку, який виконується художником-графіком на тому чи іншому матеріалі.