Італійське подвір’я. Музичний стиль Вівальді передає мелодійну щедрість, динамічність та експресивність звучання, прозорість, класичну стрункість у поєднанні з емоційним багатством.

Концерти Вівальді є зразками концертного жанру для багатьох композиторів. Інструментальний концерт Вівальді з'явився етапом на шляху формування класичної симфонії. В Україні про П’яццолу дізналися завдяки концертам знаменитого скрипаля Гідона Кремера.

Під час першого приїзду зі своїм струнним оркестром «Кремерата – Балтика» (приблизно чотири роки тому) він представив програму «Сезони», складену з концертів «Пори року» Антоніо Вівальді і танго П’яццоли в аранжуванні російського композитора Леоніда Десятникова.

Естетичне сприйняття було настільки сильним, що і серед професіоналів, і серед меломанів почалася справжня «п’яццоломанія». Композитори присвячують П’яццолі свої твори, а любителі – створюють попит на його диски.

Виконують:

- Львівський камерний оркестр "Академія";

- Мирослав Скорик Композитор, диригент;

- Назарій Пилатюк. Cкрипка;

- Василь Заціха;

- Марта Турянська;

- Ярослав Бронзей – скрипка;

- Олег Кунтий - акордеон.

Твори А. Вівальді, А. П’яццолли, Д. Брубека, У. Болкома, С. Джопліна, А. Петрова, Р. Щедріна, В. Птушкіна, А. Родрігеса, М. Скорика.