Автор - В. Смєхов.

"Алі-Баба та сорок розбійників" - відома казка, знайома ще з дитинства. А тепер з'явилася чудова нагода її прослухати і побачити у виконанні лялькових акторів.

Бідняк-лісоруб Алі-Баба, рубаючи дрова на високій горі, помічає банду розбійників, що входять до печери. Печера чарівна, двері відкриваються тільки тому, хто скаже секретний пароль, але, коли розбійники поїхали, Алі-Баба повторює заклинання і потрапляє до печери, що виявляється наповненою скарбами.

Навіть якби цілий рік возити золото та срібло, не відпочиваючи ні вдень, ні вночі, - і тоді не вивезти б навіть половини того, що там було. Але Алі-Баба не був жадібним, він взяв собі два мішки золота і повернувся додому.

Заздрісний брат Касим випитує, як Алі-Баба дістав скарби і відправляється за ними, але гине, тому що забув пароль.

Ще кілька разів Алі-Баба приходив за золотом та коштовностями до печери. Тепер він мав змогу турбуватися про бідних сусідів та жебраків.

Але розбійники, здогадавшись, що хтось дізнався їх таємницю і взяв частину награбованого добра, вирішили помститися. Та їхні хитрощі не дали позитивних результатів - всі сорок, включаючи отамана, були знищені. А Алі-Баба, його сім'я та сусіди, стали жити спокійно та щасливо.

В цій розповіді цікавий та захоплюючий сюжет, вигадливе сплетення різних подій та ситуацій. Описи місцевості та глибина почуттів і переживань героїв - надають казці оригінальності і неповторності.

Деталі за тел. - 235-58-32