Майстер-клас «З галерей на вулиці», веде Ярослав Гроб, хороший хлопець, який створює плакати, картини та інші цікаві речі. А також перегляд документального фільму «Прекрасні невдахи» (Beautiful Losers)

19:00 майстер-клас «З галерей на вулиці»

Погляньмо на львівські урбаністичні пейзажі і спробуймо знайти дещо з вуличного мистецтва. Що взагалі таке – стріт-арт? Це мистецтво, спосіб
спілкування чи вандалізм? Ми хотіли би вас надихнути і показати приклади вуличного Мистецтва з великої літери;-). Протягом короткого воркшопу ми покажемо деякі прості техніки і дамо поради як зробити трафарет і стікер.

20:00 «Прекрасні невдахи» (Beautiful Losers) (США 2008, реж. Аарон Роуз, Джошуа Леонард) тривалість – 90 хв.
англійська мова/українські субтитри
трейлер – http://www.youtube.com/watch?v=JyRAHKTy6hI
Документальний фільм про незалежний та яскравий стріт-арт рух. Це щось більше ніж Бенксі та футболки з дизайнерськими принтами.
Найважливіші культурні досягнення в історії людства ніколи не були результами роботи маркетологів, фокус груп чи інших рекламних методів; вони завжди ставались природньо. Частіше всього прориви відбувались в результаті співпраці кількох однодумців, які збирались разом, щоб створити щось нове і оригінальне з єдиною метою – вони хотіли робити те, що люблять.
в 90-ті неформальна група, що об’єднувала американських митців і творців, більшість з яких щойно досягла повноліття, починали свою кар’єру саме в такий спосіб.

Надхненні популярними андеґраунд-субкультурами того часу, такими як скейтбординг, ґраффіті, вулична мода і музика інді, митцями Шепардом Фейрі, Марком Ґонзалесом, Спайком Джонзом, Марґарет Кілґаллен, Майком Міллзом, Баррі МакДжі, Філом Фростом, Крісом Йогансоном, Гармоні Корін і Едом Темплтоном вони почали творити мистецтво, що віддзеркалювало стиль життя, який вели.