Парад Концертів 
Грандіозна подія в рамках Міжнародного проекту «Рік музики Мирослава Скорика» до 80-річчя легенди української музики.

9 грудня, 19:00

Львівська національна філармонія

Концертний зал імені Станіслава Людкевича

Симфонічний оркестр Львівської філармонії. 
Диригент – Тарас Криса Taras Krysa, США

Солісти: 
Олег Каськів Oleg Kaskiv, скрипка, Швейцарія 
Андрій Війтович Andriy Viytovych, альт, Велика Британія
Марко Комонько Marko Komonko, скрипка, Львів
Йожеф Ермінь József Örmény, фортепіано, Львів

Програма концерту: 
Концерт № 10 для скрипки з оркестром – СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА 
Концерт № 5 для скрипки з оркестром
Концерт № 2 для фортепіано з оркестром, 
Концерт для альта з оркестром
“Карпатський концерт” для оркестру

В рамках грандіозного міжнародного проекту «Рік Музики Мирослава Скорика», до 80-річчя легендарного композитора, Національна концертна агенція UKR Artists представляє cвоєрідний завершальний акорд великих симфонічних заходів у 2018 - Парад Концертів.

Особливим подарунком для шанувальників творчості неперевершеного «майстра мелодій» стане світова прем’єра Концерту № 10 для скрипки з оркестром, який Мирослав Скорик презентуватиме саме на Параді Концертів. Знакова прем’єра відбудеться у виконанні відомого львівського скрипаля Марка Комонька, якому композитор присвятив свій новий твір.

Зірковий парад продовжить Концерт №2 для фортепіано з оркестром у виконанні одного з кращих піаністів України – Йожефа Ерміня. 
Mузиканти зі світовими іменами - швейцарський скрипаль Олег Каськів та альтист з Великої Британії Андрій Війтович, продемонструють слухачам свої унікальні інтерпретації Концерту № 5 для скрипки з оркестром та Концерту для альта з оркестром – музичних творів, що давно завоювали прихильність поціновувачів високого мистецтва, як в Україні, так і закордоном.

Витонченої довершеності величному «Параду Концертів» додасть симфонічний оркестр Львівської філармонії під орудою диригента Тараса Криси зі США, який на завершення грандіозного дійства виконає «Карпатський концерт».