Фестиваль "Електрична Галявина" Electric Meadow - Stoner Rock Festзапрошує на чергове дійство !!! Цього разу на арену боротьби з суворою реальністю виходять шамани культу "Містичного та Абстрактного":

Герої нашого часу та гурт-відкриття фестивалю Electric Meadow 2018, польсько-український колектив із Катовіце - GOOSłA. Їх музика просякнута первісними танцювальними вібраціями, що занурюють далеко в глибини "Я", даруючи непідробні відчуття спорідненості з прабатьками. Дебютне ЕР "Rite of Passage" вже доступне для вільного скачування на їх бендкемпі.

https://goosla.bandcamp.com/releases

https://www.facebook.com/goosla1

Місцеву підтримку гарантують:
NONSUN - гурт з іменем та історією. В їх доробку виступи з культовими Yob та Pallbearer, європейські тури та релізи на вінілах і навіть саундрек до касової стрічки. Скористайтесь шансом побачити їх вживу, оскільки гурт вкрай не часто виступає в Україні.

https://nonsun.bandcamp.com

https://www.facebook.com/NonsunDoom
+
SEX BLENDER - молодий амбітний колектив, залежний від турового життя. Одразу після виступу у хлопців стартує нове турне по Європі, що охопить 7 міст та три країни - Польщу, Чехію та Німеччину. Гурт обіцяє зіграти старі хіти та декілька нових треків.

https://sexblender.bandcamp.com/releases

https://www.facebook.com/sexblender
Квитки 100 грн (лімітований передпродаж 20 шт.) запитувати у Atanas Bro. В день концерту 150 грн. 

Мерч: футболки, диски, касети, вініл.