KADNAY готують новий масштабний концерт

KADNAY — українська indie, electro-pop група, утворена в 2012 році.

В кінці 2014-го року випустили свій перший альбом «Kadnay» і вирушили у всеукраїнський тур. Через півтора року вони випустили наступний альбом «23FLOOR», Ще через півроку, вже в лютому 2017, талановитий дует брав участь в національному відборі на Євробачення, отримавши максимальний бал від журі, а також викликав великий резонанс серед глядачів і шанувальників творчості групи.

У листопаді 2017 року артисти презентують свій перший україномовний альбом «Відчуваю». Їх новий альбом, якого всі чекали з великим нетерпінням, оповідає слухачам про життя, душевних переживаннях і любові, але не в побитому сенсі цього слова, а про любов — як всепоглинаючих почуттях. Кожна їхня пісня — це маленька, глибоко прожита історія, а їх музика наповнена душевністю та щирістю настільки, що її хочеться слухати, перекручуючи пісні раз по раз до початку пластинки.

У грудні 2017 KADNAY потрапили в номінацію «Поп-група року» за версією музичної премії Yuna.

Група успішно виступила на національному відборі Євробачення 2018 з новим хітом «Beat Of The Universe» в якості фаворитів, та отримала любов публіки і журі.

У травні 2018 року артисти перемагають в номінації «Інді» на музичній премії «Золота жар-птиця».

Тижнем пізніше KADNAY здобули перемогу на відборі на Sziget 2018 і уже в серпні представлятимуть Україну на одному з найвідоміших фестивалів Європи.