На вечорі буде презентація нової книжки Макса під назвою [эль]. Книга вийшла обмеженим тиражем, вже була презентована в Харкові, Києві та Дніпропетровську. Остання презентація буде у Львові. На вечорі будуть російські та українські тексти. Можна буде купити книгу.

Максим Волохань – поет, культурний діяч, ведучий та організатор з Дніпропетровська. Автор цілої серії культурно-соціальних проектів, як в Дніпропетровську, так і по всій Україні. Перша книга «Майже 9 mb поезії» була презентована в 16 містах України і мала кілька перевидань.

На його вірші вже виконуються кілька пісень Гушей Катушкіним та Марією Чайковською. Також дніпропетровською групою «Маса Причин».

В цю книгу ввійшли російськомовні тексти за останні пару років, переклади та коротка проза. Над книгою велась активна робота практично весь останній рік. До неї встигли прикласти свою руку відомий поет Женя Соя, в якості перекладача, та ще кілька талановитих поетів. Також відомі київські та дніпропетровські художники і фотографи. В цілому до цього проекту мають відношення десять людей, які, як і сам автор, вклали в нього частинку чогось неповторного. Сподіваюсь ви насолодитесь цією книжкою сповна