СТАТУВАВ ПРИЙОМ РОБІТ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА.

16 липня Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України розпочав Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка. До участі у проекті запрошуються діти трьох вікових категорій: 3-5 років, 6-9 років та 10-15 років (вік дитини фіксується на момент приймання роботи). Тема конкурсу: «Якщо б моя країна була твариною…»
150 робіт-переможців буде експоновано на головній площі Кракова в рамках програми святкування Дня незалежності України, що відбудеться за підтримки Міністерства закордонних справ України.
Прийом малюнків відбуватиметься з 16 липня до 5 серпня.

Як взяти участь та які вимоги до конкурсних робіт?

Малюнки на тему «Якщо б моя країна була твариною…» повинні бути зображені на полотні або аркуші паперу формату А3 (горизонтальна орієнтація). Подати свої роботи для участі в конкурсі можна у період з 16 липня до 5 серпня. Для цього необхідно надіслати скан-копію або фотографію малюнка (зроблену при денному освітленні з максимальною роздільною здатністю) на електронну адресу [email protected]
В темі листа повинна бути вказана лише вікова категорія учасника: 3-5, 6-9 або 10-15 років. Окрім цього, в листі необхідно вказати наступну інформацію: прізвище та ім’я, вік, місто, назву малюнка, контактний номер телефону, назву художньої школи або гуртка (лише у випадку, якщо дитини навчається у позашкільному закладі художньої освіти).
12 липня буде оголошено 150 робіт, відібраних для формування міжнародної виставки.
19 серпня міжнародним журі (склад якого поки тримається у таємниці) буде визначено трьох переможців. Вони отримають від організаторів особливі подарунки.
Нагородження фіналістів відбудеться 1 вересня в ТЦ «Епіцентр» (м. Київ, вул. Полярна, 20-Д).
До складу команди українського експертного журі входять: - Євген Карась – галерист, культурний діяч, арт-експерт, голова експертної ради Міністерства культури; - Слава Фролова – засновниця «Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України», українська телеведуча, журналіст, режисер; - Юрій Вакуленко – генеральний директор Національного музею «Київська картинна галерея» (Київська національна картинна галерея); - Семен Кантор – директор Музею сучасного мистецтва Одеси (МСМО); - Євген Березницький – організатор міжнародного форуму мистецтва Київського художнього тижня «Кyiv Art Week»; - Ганка Третяк – культурний діяч, кінорежисер, арт-куратор, засновниця арт-галереї-майстерні «ХудГраф».

Цього року проект буде реалізовуватися вперше, але його засновниця Слава Фролова зазначає, що в планах проводити конкурс регулярно. Паралельно планується формування та розвиток культурно-просвітницької платформи для дітей.
Основна місія проекту – привернути увагу до питання культурної освіти, особливо у віддалених регіонах, маленьких містах та селах, а також створити для дітей «вікно можливостей» та відкрити шлях до реалізації їхніх мрій через творчість.
Генеральний партнер Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка – магазин товарів для дітей "Епік". Епік - де здійснюються дитячі мрії.

Генеральний медіа-партнер – телеканал «UA: Суспільне мовлення».

Офіційні партнери: Компанія «Нова пошта», що забезпечує безоплатне пересилання робіт фіналістам, які пройдуть перший відбір. «IPOPO» - перший в Україні сервіс вішлистів і подарунків для дітей, за допомогою якого здійснюють найзаповітніші бажання та мрії.

Партнери: Подарунки переможцям конкурсу забезпечує магазин дитячих товарів «Антошка». Спонсор заохочувальних призів – лідер ринку України з навчальної, методичної та дитячої літератури ТОВ Видавництво «Ранок».
Більш детальну інформацію можна дізнатися за посиланням: https://www.facebook.com/events/1917324918565517/
Умови участі: http://sf-g.com/index/read-news/id/748.