Музична моновистава

Режисер-постановник і актор – Інна Павлюк

Олена Мацелюх – клавесин

Ігор Мацелюх – блокфлейта

Для людини театру поєднання в одній особі режисера-постановника й актора не є чимось особливим. Ці прагнення єдності в творенні сценічного образу спонукають актора до написання сценарію, або, принаймні, до авторизованої трансформації та сплаву в нове ціле кількох апробованих історій.

Такий шлях обрала Інна Павлюк. Її нова музична моновистава є не першою спробою сценічного втілення особистого переживання класики. Тої музики, яка у сприйнятті мисткині перш за все асоціюється з виконавством на клавесині чи органі. Тому «Клавесинні новелетти» прозвучать у супроводі клавесинної музики від Олени Мацелюх, у переконливий спосіб стануть театральною реплікою, чи – своєрідним поглядом із будки суфлера на розмаїтість подій ІІІ Міжнародного фестивалю літньої пори Pizzicato e Cantabile.

Інна Павлюк: «Інструмент клавесин асоціюється у нас із далеким минулим. Як жили люди у ту давню пору? Про що думали, кого кохали, яким бачили майбутнє? Несучасні магічні звуки здатні перенести нас у часи, овіяні легендами. Поєднання слова і прекрасної музики чекає на глядачів у цій програмі».