Валентин Антонович Тишецький – член Національної спілки художників України з 1993 року.

Народився Валентин Антонович 20 вересня 1951 року в смт. Крижополі, Вінницької області, в сім’ї Антона Болеславовича та Віри Яківни Тишецьких. Батько Валентина Антоновича був висококваліфікованим майстром з обробки металу. Він міг виготовити деталь, яка мало в чому поступалась перед заводською.

Валентин Антонович малюванням захоплювався з дитинства. В шкільні роки мріяв стати не художником, а письменником. «Ми часто переїжджали, пам’ятаю, як мене захоплювала краса Дмитрашківки, де батько відновлював війною зруйнований млин. Опісля Львів. Де ми жили дванадцять років і я відвідував художню школу», – згадує Валентин Тишецький.

Там же у Львові закінчив підготовчі курси Львівського інституту прикладного та декоративного мистецтва.

Професійну освіту молодий художник з провінційного містечка здобував у Москві. В 1978 році закінчив Московське художнє училище «Пам’яті 1905р.» (нині інститут живопису, скульптури та художньої педагогіки). Можливо саме тому й вважає себе Валентин Тишецький представником Московської школи живопису, елементи й традиції якої прагне передати у своїх полотнах. Працює художник в галузі станкового живопису. В його роботах відчутний дух південного Поділля. Він у живописі мимоволі створює той світ, у якому хотілося б жити самому.

Крім створення картин Валентин Тишецький займається художнім оформленням книг місцевих поетів та прозаїків. Це збірки Наталі Струтинської «Освідчення», Олега Губернатора «Пори року», Олени Гандзюк «Зелена заметіль», Михайла Ясипенка «На хвилях щастя», Григорія Сміщука «Батькова слава», Миколи Гринчука « Шлагбауми долі», Євгена Годованого «Затихаючі звуки полонезу» та ін.

Художник брав участь у виставках:
1992 – виставка присвячена першій річниці Незалежності України, Київ.
1996 – виставка присвячена 500-річчю запорізьких козаків.
2000 – міжнародний конкурс «2000 років під зіркою Віфлієму». Робота «Потепліло» отримала приз журі колекціонерів.
2001– ювілейна виставка «Сповідуємо Україну», присвячена 10-річчю Незалежності України.
2002 – учасник Московської виставки, яка проводилась в рамках Року України в Росії.
2004 – учасник виставки, присвяченої 195-й річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.
2011 – учасник виставки «Різдвяно-Новорічні настрої», галерея МО «Леміш», Львів.