У липні кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на виставку «Божниці | Synagogues | בתי כנסת», де будуть представлені графічні роботи Тетяни Казанцевої і світлини Сергія Лєонова. Відкриття з участю авторів відбудеться 6 липня, у п’ятницю, о 17:00.

В експозиції представлено графічні зображення синагог Львова, зокрема Краківського передмістя - Великої Передміської синагоги, Якоб Гланзер Шул, Хасидим Шул, Темпель, та замальовки, що стосуються єврейського світу Львова. Фото демонструють сучасний стан синагог. Також відвідувачі матимуть нагоду переглянути і придбати листівки, видані за малюнками цих синагог.

Мета як виставки, так і листівок - привернути увагу до реставрації синагоги Якоб Глазнер Шул, що на вулиці Вугільній, відновлення пам'яті про єврейський світ Львова і встановлення пам'ятних знаків на місцях втрачених синагог.

Про авторів

Тетяна Казанцева – історик архітектури, дослідниця поліхромії архітектури Львова, викладачка кафедри дизайну та основ архітектури НУ «Львівська політехніка».

Leon Serg - засновник спільноти Архітектура Львова , провідний інженер у Львівському центрі Інституту космічних досліджень НАНУ ДКАУ.

Кав’ярня-галерея «Штука»

м. Львів, вул. Котлярська, 8 (бічна вул. Шпитальної)

Тел.: (097) 586 81 95, [email protected]

https://www.facebook.com/shtuka.net.ua/

https://www.instagram.com/kawiarnia_shtuka/