На наших заняттях з йоги діти цікаво та з користю для здоров'я проводитимуть час, контролюватимуть дихання під час вправ, а наш інструктор навчить їх найрізноманітніших асан, які вони виконуватимуть під його контролем! Хоча саме плюсом цього методу вважається відсутність протипоказань для заняття. Йогу відносять до ефективних методів підтримки дитячого здоров’я та імунітету!

Заняття проводяться у П'ятницю о 16.00 год.

Запис за телефоном 068-55-300-55 або у приват Iryna Salo

Йога - це і повноцінна гімнастика, яка дозволяє гармонійно розвивати і зміцнювати всі м'язи тіла, це прекрасний засіб боротьби з викривленням хребта (ефективно зміцнює м'язи спини, і спосіб стати гнучким, так як при заняттях йогою всі суглоби скелета задіяні і поступово стають більш еластичними).

Урок йоги досить унікальний: на ньому для гармонійного виховання дітей застосовується методика вдосконалення не тільки фізичного тіла, але й душі та духу дитини.

Розвиток тіла - це фізичний розвиток, який дає дитині силу, витривалість, прекрасне здоров'я. Розвиток душі містить у собі чуттєвий, емоційний досвід дитини в оволодінні ним мистецтвами й вихованні мистецтва в нім - умінні спілкуватися з красою.

Розвиток духу - це пізнання світу й самого себе. Тільки об'єднавши й гармонійно розвинувши тіло, душу та дух дитини, можна виховати її вільною особистістю!