Запрошуємо дітей віком 4-6 та 7-10 років на постійні заняття з малювання.

Заняття проводяться:

Вт - Чт з 17.00-18.00 ( для дітей 4-6 років)

Вт - Чт - з 18.00-19.00 ( для дітей 7-10 років)

Діти працюють сидячи за мольбертами, малюнок виконується акрилом!

Всі матеріали для заняття надаються кожному!

Запис за тел. 068 55 300 55 або у приват Iryna Salo.

Діти обожнюють малювати: хтось вдома малює по шпалерах чи на стінах, хтось розмальовує рідного татка, а комусь мамусі вчасно "підсовують" розмальовки!

Безумовно, це цікава гра, яка відмінно урізноманітнює дозвілля і дитині, і батькам.Ви отримаєте можливість обговорювати малюнки після заняття, хвалити та навчатися новому і надалі!

Це також важливе заняття для розвитку дитини.

Ви,мабуть,чули про корисність занять малюванням:

  • Розвиток дрібної моторики. Коли дитина хоче намалювати сонечко або кошеня, вона бере в ручки олівці, пензлики та вчиться тримати ці предмети правильно, користуватися ними. Це суттєвий внесок у розвиток дрібної моторики.
  • Концентрація уваги. Під час малювання дитина стежить за пензлем, концентрує на ньому увагу, вчиться зосереджуватися на якомусь одному кроці, на промальованій лініїї, контурі.
  • Вміння розрізняти кольори. Малювати одним кольором нецікаво для дітей, тому ми використовуватимемо різні кольори. Наші художники на занятті знаходяться завжди поряд, щоб вказати дитині на те, що цей колір один, а цей – інший, які кольори варто змішувати, як краще провести контури, поділити аркуш чи полотно. Крім того, гра з різними кольорами здатна розвивати уяву і дозволить маленьким художникам дати волю фантазії! І разом малювати цікавіше!

Радо запрошуємо Вас на наші заняття!