Світ із захопленням слідкує за творчістю одного з найпопулярніших режисерів Європи Еймунтаса Някрошуса. Його вистави викликають захоплення, трепет, суперечності та залежність. Усе, що переносить на простір сцени режисер Еймунтас Някрошюс перетворюється у видовище. Його півтони, підтексти та паузи, кожний рух, який вимальовує досконало навантажену канву вистави змушує завмирати серце. Кажуть, що не потрібно розуміти мови вистави, щоб зрозуміти Някрошюса – і це щира правда. Славетний режисер не боїться робити вистави тривалістю у два дні. Його сміливі вирішення зачаровують глядача настільки, що останній поринає у нову реальність.

Литовський Національний Театр у подарунок Заньківчанам до сторіччя привозить виставу дуже суперечливу, провокативну, насичену подіями; попри складність змісту є простота сприйняття, наближення до простих людських поривів, які кожний з нас переживає щодня. «Борис Годунов» Олександра Пушкіна у прочитанні Еймунтаса Някрошюса – це історія людини, у державі; це усе і нічого водночас. Пророцтво, що справдиться, те, що є і мине, адже людська природа не може подолати вищі сили. Всі ми ходимо під Богом і фатум ніхто не відміняв. Ніхто не заважає долати гори, бо наші ями ми копаємо самі собі.

Запрошуємо Вас побачити помилки чужих життів, щоб у своєму таки вчинити достойно. Жага отримати щось не має перевищувати людськості. Геніальність фрази «Натовп у мертвій тиші» - це та головна подія, що змусить Вас, глядачів, знайти істину приховану у тексті вистави.

Чекаємо Вас! Розділіть з нами мить, що змінить ваше уявлення про сучасний театр. Вистава мовою оригіналу з використанням перекладу.