Склад:
Ігор Закус – бас
Ігор Гнидин - барабани
Родіон Іванов – фортепіано
Богдан Гуменюк – саксофон

Ігор Закус

Народився і виріс в Червонограді. Закінчив львівське музичне училище та консерваторію по класу гобоя. На професійній сцені з 1985 року. Багаторазово був визнаний кращим бас-гітаристом України. Записав 25 СD дисків, чотири з них – сольні альбоми.

Закус Ігор – організатор концертної серії Jazz Kolo. Також він  викладає клас бас-гітари, композицію та музичний практикум в Київському національному університеті культури та інституті Глієра.

Ігор Гнидин

Представник нового покоління українських джазових музикантів. Є одним з кращих барабанщиків України. Плідно працює як композитор і виконує свою музику в проекті «ShockolaD».

Із 2009 року є співзасновником і координатором «Jazz Club Lviv» та  координатором міжнародних джазових майстеркласів «Warsztaty Muzyczne. Chodziez» в Україні.

В 2010 Ігор став переможцем всеукраїнського конкурсу V-Drums 2010-2011 і отримав можливість представляти Україну на Європейському конкурсі. В 2011 став одним із засновників першої «Львівської літньої джазової школи».

Родіон Іванов

Джазовый піаніст, клавішник, композитор і аранжувальник. Учасник стейдж-бенду групи "ВИА Гра". Народився 1974 року в сім'ї відомого українського музиканта Сергія Іванова Закінчив Донецьку консерваторію.

Засновник групи «Unity», учасник проекту Юрія Шепети «I Love Brasil», лідер власного квартету, учасник проектів Ігоря Закуса, Млади, Анатолія Плотнікова. Свпівпрацював із: Tony Guerrero, Валерієм Волковим, Максимом Гладецьким, Сергієм Макаровим.

Богдан Гуменюк

Народився в місті Бердичів 1984 року в родині музикантів. В 1999  переїхав до Києва де почав навчатися в КДВМУ ім Глієра по класу класичного саксофону, у  2004 там же ж вступив на джазову кафедру. Грав у студентському ансамблі "City Jazz", із яким виступив на фестивалі Джаз Коктебель 2004.

2007 року приєднався до відомого рок гурту "Мед Хедс". 2009 року почав співпрацювати зі Святославом Вакарчуком проект "Вночі".

Виграв головний приз конкурсу "Додж" - запис альбому в Польщі. В 2011 виграв стипендію Фулбрайта і на теперішній час співпрацює з американськими музикантами та навчається в США, де вивчає джазову композицію та виконання