Мирослав Откович - ім'я, знане в Україні. Він відомий художник досвідчений реставратор, довголітній керівник Львівської філії Національного науково-дослідного реставраційного центру України, знавець давньоукраїнського іконопису, активний організатор і громадський діяч.

На виставці «1000 років Собору святої Софії Київської» представлено великоформатні полотна з історії Київської Русі і побудови собору Святої Софії у Києві. Доповнюють експозицію вироби з кованого металу, а також низка портретів найвидатніших постатей з історії України і Софії Київської: княгині Ольги, князя Володимира Великого, Петра Могили, Івана Мазепи та ін.

Мирослав Откович працює в різних малярських техніках. Але найважливішим є те, що він належить до числа, найвідоміших українських майстрів акварелі. Його композиції володіють дивною легкістю, повітряністю. Разом з тим їм властиві надзвичайно ефективні, сміливі тональні вирішення. Пейзажі, портрети, натюрморти, сюжетні композиції - неповторні, сповнені емоційної напруги.