Відбудеться унікальний музичний проект. Відомий львівський рок-колектив «Кожному своє» разом з симфонічним оркестром Національної музичної академії ім. Миколи Лисенка відіграють спільний концерт «Рок-симфонія».

«Особливість концерту полягає в тому, що давно на західній Україні не було такого, щоб рок-музиканти та симфонічні оркестри робили спільний концерт. Єдиними в цій сфері можна згадати лише «Океан Ельзи» і «Скрябін», – розповідає вокаліст гурту «Кожному своє» Остап Панчишин.

Загалом група «Кожному своє» та оркестр, який складатиметься з близько 60 студентів Національної музичної академії ім. Миколи Лисенка (диригент – заслужена артистка України Зінаїда Остафійчук) відіграють півторагодинний концерт, на якому будуть виконані 15 композицій колективу. Аранжуванням пісень для симфонічного оркестру займався Остап Панчишин. Більшість з виконаних пісень згодом вийдуть в новому альбомі групи.

Ведучим концерту буде Віталій Новосад. Також глядачі зможуть побачити унікальне світлове та лазерне шоу від організаторів.