21 квітня у Шевченківському гаю відбудеться вже четвертий молодіжно-дитячий фестиваль «Святкуймо Воскресіння Разом».

У програмі цьогорічного фестивалю: виставка-ярмарок від молодіжних християнських спільнот, майстер-класи народних ремесел, виступи дитячих колективів, а також святковий концерт за участю Тараса Чубая, Софії Федини, гуртів «Кана», «Крик душі», «Коралі», «Родинна капела».

«Святкуймо Воскресіння Разом» - це гарна нагода для всієї родини спільно провести час, адже на фестивалі є цікавинки і для діток і для дорослих – говорить о.Тарас Милян, голова Молодіжної комісії ЛА УГКЦ. Приємно, що кожного року все більше львів’ян та гостей міста відвідують фестиваль. Запрошуємо молодь, батьків та дітей прийти на свято у Шевченківський гай і спільно радісно прославити Христове Воскресіння».

Традиційно на фестивалі буде виставка-ярмарок, на якій молодіжні християнські спільноти презентують свою діяльність. І це шанс для молоді дізнатися як можна активно долучитися до однієї з спільнот.

Центр творчості для дітей та юнацтва Галичини «Погулянка» представить понад 10 цікавих майстер – класів.

«Усі майстер – класи на фестивалі будуть безкоштовні. І діти і дорослі зможуть спробувати ліпку з глини чи розпис по тканині, фіто – дизайн чи ткацтво. – розповідає Орися Петришин, координатор заходу. Кожного року ми намагаємось представити корисні заходи в рамках фестивалю, так, щоб кожен міг знайти для себе щось цікаве».