У Львові тиждень триватиме фестиваль угорської культури та виноробства «Magyar Fest».

У Львові на площі перед палацом Потоцьких відбудеться перший в Україні фестиваль «Дні культури та виноробства Угорщини». Захід організований за підтримки Посольства Угорщини в Україні.

Організатори стверджують, що цілий тиждень, впродовж якого триватиме фестиваль, кожен гість заходу зможе відчути себе «справжнім угорцем».

Зокрема, буде можливість покуштувати традиційної угорської страви – гуляшу, затанцювати чардаш, чи послухати добру угорську музику, а також посмакувати всесвітньовідомим вином з Токаю, яке ще у XIIX столітті Ґете назвав «королем вин та вином королів».

Вхід на захід буде цілком безкоштовним, що дасть змогу львів’янам та гостям міста ближче познайомитись з угорськими традиціями.

Участь у фестивалі візьмуть близько півсотні виноробів та кулінарів з Угорщини і 30 угорських та українських творчих колективів, які представлятимуть не лише традиційну культуру, а й сучасні її напрямки.

Організатори планують, що фестиваль стане традиційним та буде проводитись щорічно, а це в свою чергу сприятиме розвитку туристичної та культурної привабливості Львова, а також зміцненню україно-угорських відносин.