Музей "Територія Терору" та ГО Патронус запрошує всіх бажаючих переглянути стрічку "Євромайдан. Чорновий монтаж" від "Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA".

Автори стрічки звернулися до режисерів, що знімали український протест, і попросили надати їхні найкращі кадри. Епізоди майбутніх фільмів про Євромайдан склалися у калейдоскоп революції, що не потребує коментарів. Ми пропонуємо до вашої уваги хроніку Революції Гідності - від перших виступів листопада 2013 року до розстрілів людей наприкінці лютого 2014 року. Проживіть з нами ці три місяці боротьби, відчуйте і побачте революцію очима авторів фільму.

Над фільмом парцювали: Володимир Тихий, режисер Анндрій Литвиненко, режисер Катерина Горностай, режисер Роман Бондарчук, режисер, продюсер Юлія Гонтарук, режисер Андрій Кісєльов, режисер Роман Любий, режисер Олександр Течинський, режисер Олексій Солодунов, режисер Дмитро Стойков, режисер Дар'я Аверченко, продюсер Юлія Сердюкова, продюсер Борис Петер, звукорежисер Антон Байбаков, композитор Джим Тодд, субтитри Варвара Перекрест.

Після перегляду фільму планується обговорення побаченого між учасниками показу. Тривалість фільму: 1 година.

За детальною інформацією звертайтесь: Anna Shymanska, 0967835096.