Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Українська Коляда" відбудеться в одному з найпрекрасніших міст Європи, Історичний центр Львова на сьогоднішній день є історико-архітектурним заповідником, і в 1998 році внесений до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Сьогодн і Львів нагадує музей під відкритим небом, в якому розміщується більше 2000 історичних, архітектурних та культурних пам'яток.

Церкви, собори, музеї, численні пам'ятки історії та культури - це найбільші багатства Львова, які перетворюють його на воістину багатющу скарбницю серед міст України та Європи. Тут переплелися численні культури і архітектурні стилі, людські долі та історії великих людей.

Мета та основні завдання фестивалю:

  • Відродження, збереження і розвиток національних культур;
  • Знайомство з кращими солістами та ансамблями, встановлення творчих контактів між учасниками, обмін досвідом роботи;
  • Створення умов для підтримки та розвитку дитячої та юнацької творчості.

Графік проведення:

  • 12 - 13 січня - конкурсні дні (м.Львів вул.Кушевича 1) (Міський Палац Культури ім.Гната Хоткевича)
  • 14 січня - автобусна екскурсія, автограф-сесія, Гала- Концерт та Нагородження (Міський Палац Культури ім.Гната Хоткевича вул.Кушевича 1.)

Нагородження:

Конкурсанти нагороджуються - Найвища нагорода Кубок Гран-Прі фестивалю, диплом Гран-Прі фестивалю, Сертифікат на безкоштовну участь у Міжнародних фестивалях-конкурсах та ротацію виступу на телебаченні. А також сертифікат знижкою на 1000 Євро для відпочинку на літніх канікулах в Болгарії місто Кітен.

За Перші призові місця конкурсанти нагороджуються Іменними кубками фестивалю, Дипломами та Сертифікатими на участь в Міжнародних фестивалях-конкурсах знижкою від 25 - 50%. А також сертифікати знижкою від 100 - 1000 Євро для відпочинку на літніх канікулах в Болгарії місто Кітен.

Другі та Треті місця отримують Дипломи та Кубки Других та Третіх місць фестивалю-конкурсу. А також сертифікати знижкою від 100 - 500 Євро для відпочинку на літніх канікулах в Болгарії місто Кітен.

Усіх керівників колективів відзначають дипломами за вагомий внесок у розвиток дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України.