У склад гурту входять дві учасниці Каріна Сюсько та Софія Калита.

Гурт МалДіви – кумири наймолодших! "Ми починали, коли були ще зовсім маленькими"- кажуть дівчата. За майже сім років творчого шляху гурт МалДіви зробив чимало! За цей час брали участь у багатьох мистецьких проектах. Крім співочих виступів, записів пісень та зйомок кліпів, робили авторський проект для телеканалу НТА -дитячу розважальну програму МалДіви-ШОУ. Не зважаючи на такий юний вік учасниць, це далеко не всі досягнення гурту МалДіви! Не кожен дорослий артист може похвалитися такою кількістю авторських пісень у своєму співочому арсеналі, а також каверів на відомі пісні, україномовні тексти до яких пишуть самі дівчата.

Зараз гурт МалДіви співпрацює з ютуб-каналом "З любов'ю до дітей". Танцювальні відео для маленьких глядачів, від гурту МалДіви, на авторські пісні, за короткий час отримали дуже багато переглядів та схвальних відгуків. Малеча в захопленні повторює рухи за Каріною та Софією. Так дітки можуть вивчити нові пісні і рухи, і відчути себе маленькими зірочками.

Ми вважаємо цей проект дуже необхідним, оскільки україномовних добрих танцювальних пісень для діток є не так багато в інтернет просторі, або на телебаченні, тому ми обов'язково продовжимо працювати і надалі.