Однією з головних подій і відкриттям ХХ-го сезону Lviv Fashion Week стане виставка робіт легендарного італійського дизайнера Джанні Версаче, яка триватиме 27-29 жовтня у Палаці Потоцьких. Експоновані моделі Версаче є частиною приватної колекції бразильського колекціонера та художника Александра Стефані. У 2017 р. у всьому світі проходять пам’ятні заходи на честь видатного модельєра, приурочені до 20-річчя його загибелі, до яких приєднується і Lviv Fashion Week. В Україні роботи Gianni Versace експонуватимуться вперше.

Частина збірки Gianni Versace. Private collection by Alexandre Stefani була показана на різноманітних івентах в Бразилії, Польщі, в рамках Berlin Fashion Week у Німеччині. 

Александр Стефані, колекціонер:

«Я думаю, що історія моди несправедлива щодо таланту Джанні Версаче і пам’ятає його творчість лише як кліше з надміру сексуального жіночого одягу та яскравих принтів. Натомість я хочу показати набагато глибшу геніальність художника, поділившись своєю колекцією зі світом» 

Оксана Козинкевич, директор Палацу Потоцьких:

«Він бачив звук, він чув колір. Це ознака геніальності»

У приватній колекції Стефані налічується більше 500 речей авторства Джанні Версаче, включаючи одяг із найбільш важливих колекцій, який показує найважливіші моменти професійної еволюції дизайнера. Александр упродовж багатьох років вивчав творчість Версаче і колекціонував його роботи, у своїх дослідженнях він зустрічався з багатьма особистими друзями і колегами Джанні та зумів придбати дуже важливі твори - деякі з них сам Джанні віддав друзям, інші були придбані на благодійних аукціонах, які влаштовували знаменитості – це і стало основою збірки.

Години роботи виставки Gianni Versace. Private collection by Alexandre Stefani:

27 жовтня, п’ятниця 11.00-17.00

28-29 жовтня, субота-неділя 10.00-18.00

Продаж квитків припиняється за 30 хв. до закриття експозиції.