З 28-го жовтня у Львівському державному цирку в рамках всеукраїнського турне починає свою роботу нове циркове шоу цирку Чінізеллі «Слон та сильні люди».Тільки знамениті артисти отримали право виступати в цій програмі.

У програмі беруть участь:

Двадцяти дев`ятикратний рекордсмен Книги рекордів Гінеса, один з найсильніших людей планети Фахриддін Ахназаров! Найвідоміший його рекорд той, де він зубами тягнув вісім повністю завантажених вантажних автомобілів!!!Йому аплодували Арнольд Шварцнеггер, королева Великобританії Єлизавета друга , Президент США Джордж Буш. Фахриддін неодноразово відкривав своїм виступом червону доріжку премії Оскар! На манежі Ви побачите , як артист підіймає зубами вагу 500 кілограмів, як його переїжджає трьох-тонний автомобіль.

Золотий призер міжнародного фестивалю мистецтв в Кореї 2005,лауреат міжнародних конкурсів ілюзіоністів в Німеччині – Туйчи Хан. Його ім`я вписано в «Книгу знаменитих фокусів» 2007. Ілюзіоніст побував з гастролями більш ніж в 30-ти країнах світу!!! Ви побачите в його виконанні найнебезпечніший трюк Гаррі Гудіні «Визволення під водою». На сьогоднішній день Туйчи Хан ЄДИНИЙ В СВІТІ виконавець цього супер небезпечного трюку!!!

Видатний гімнаст на ременях та жонглер, людина-вогонь - Сергій Неклець продемонструє унікальність своєї роботи.

«Дресировані собачки» долматинці та самоїди під керівництвом Ніни Бойко не залишать байдужим жодного глядача.

Повітряний гімнаст на штейн-трапе - єдиний в світі виконавець трюку: стійка в зубнику вниз головою на штейн-тропе з інтенсивною закруткою трапеції в повітрі - Олег Спігін.

Дресирована слониха Майя під керівництвом представника угорської циркової династії Белуша Такача. Слониха перевертається в манежі, робить стойку на хобот, махає прапором та багато цікавих трюків.

Жіночий квартет акробаток «На щоглі» вразить своєю елегантністю.

А також лазерне шоу, шоу-балет «Атлантік», вражаючі спецефекти!!!