Сашко є з тих людей, про яких кажуть - "душа компанії". Людина, яка завжди знайде слова, щоб розвеселити, навіть у найсумніші часи. Людина, яка несе за собою позитив та хороший настрій, заражаючи всіх навколо щирим сміхом. Молодий хлопець, життя якого бурлить на повну: кохана дівчина, люблячі батьки, вірні друзі та пухнасті коти. 
З березня Олександр лікується від лейкемії. І тепер йому необхідна пересадка кісткового мозку. Операція дорога — $110 000.
Тому ми, його друзі, хочемо організувати благодійну фотосушку для того, щоб кожен охочий мав змогу не лише долучитись до порятунку життя, не лише показати свої фото і байдуже на що вони зроблені, чи то на професійну камеру чи то на телефон, а й придбати собі чудову фотокартку, яка стане крутою окрасою будь-якого дому.
Отже, як долучитись?
1. Залазимо у простори свого комп'ютера чи телефону, обираємо десяток, кілька десятків, а то й сотню крутих фото, якими ви хотіли б поділитись. Роздруковуємо. Підписуємо. Приносимо 21 жовтня з 12:00 до 18:00 на площу Ринок, до фонтану Нептуну.
2. Ви не вмієте фотографувати, але дуже хочете купити атмосферне фото для окраси вашого дому? 
Приходимо 21 жовтня з 12:00 до 18:00 на площу Ринок. Обираємо. Купуємо. Стартова ціна - 20 грн.
3. У вас вже достатньо власних фото, які слугують вам обоями, ви не хочете нічого купувати, зате ви вмієте творити щось своїми руками, ви - музичний гурт, співак, готуєте круті смаколики, ліпите коників з відомих нам матеріалів і хотіли б поділитись своїми творіннями з людьми? 
4. Ви нічого не вмієте, нічого не хочете, але любите Сашка як і ми, хочете потусити і просто допомогти? Приходимо 21 жовтня з 12:00 до 18:00 на площу Ринок, до фонтану Нептуну.

з 12:00 до 18:00