КОЛІР - інді-фолк гурт з Одеси, що був заснований 2014го року. За версією авторитетного українського муз. ресурсу Культпростір, гурт Колір став одним з кращих музичних відкриттів 2015 року.

В травні 2016, Колір презентували свій дебютний альбом «Хто, як не ми», а вже наприкінці літа альбом з’явився в мережі і отримав лише схвальні відгуки від критиків. 7 пісень у форматі piano acoustic  плюс 1 один бонус-трек, усі дуже різні за настроєм і кожна має свій «колір».

Маленька і тендітна солістка гурту Людмила Коллер була учасницею Х-фактору та Битви хорів, після чого стала ініціатором створення гурту, що вже завоював серця сотень українців. У 2014 гурт переміг на Фестивалі вуличних музикантів та поїхав виступати до Києва в рамках благодійної акції "Частинка серця". У 2015 зібрали чимало коштів на реанімаційне обладнання дітям в Одеську лікарню від проекту "Серце до Серця". Продовжують займатись благодійністю за допомогою музики, підтримують соціальні та освітні проекти. За 2016 мали два тури по Україні та Білорусі, завітали з концертами до Молдови та Придністров’я де також мають своїх прихильників. Наразі Колір готується до запису другого повноформатного альбому. Брали участь в таких фестивалях, як Вишиванковий фестиваль - 2014-2015 (Одеса), Бандерштат - 2015, 2017 (Луцьк), Lviv Acoustic Fest - 2016 (Львів), Woodstok Ukraine - 2016 (Свірж), Jazz Koktebel Festival – 2017, (Чорноморськ), ГайдаFest – 2017 (Черкаси), Ремара – 2017 (Білорусь) і  RazomFest-2015 (Львів), куди пройшли на конкурсній основі, виконавши кавер на пісню Vivienne Mort "Сліді маленьких рук". Наприкінці зими відіграли на Білоруському Фестивалі ЖЫВЫ ФЭСТ, публіка якого дуже тепло вітала українців і навіть підспівувала найвідоміші пісні гурту. 

Льоша Маркес - незмінний вокаліст і фронтмен чернівецького гурту Monopolia, цього осіннього вечора представить unplugged програму власних пісень в світлі лампових абажурів і незмінної CULTурної атмосфери.