Традиційно на гостей очікуватимуть Шоколадний ярмарок, різноманітні майстер-класи з виготовлення смаколиків з какао. Та обов’язково відбудеться чемпіонат кондитерів-аматорів «Домашній кондитер», у якому змагатимуться за звання найкрутішого шоколатьє міста.

Програма Свята шоколаду 2017 На святі зберуться кращі бренди та виробники шоколаду, які представлять свою продукцію. Для кожного відвідувача випаде чудова нагода посмакувати оригінальними шоколадними напоями, придбати для друзів та рідних «шоколадні» сувеніри та взяти участь у майстер-класах від професійних шоколатьє.

У програмі шоколадного свята:

  • традиційний Шоколадний ярмарок;
  • майстер-класи від Львівської свічкової мануфактури;
  • «Дитяча шоколадна країна»;
  • чемпіонат кондитерів-аматорів «Домашній кондитер»;
  • мистецькі шоколадні інсталяції – упродовж всього заходу охочі зможуть помилуватися 5-метровим шоколадним млином, велетенською 9-метровою коробкою цукерок, а для малечі на святі гулятиме 3-метровий шоколадний ведмідь.

Взяти участь у змаганнях за кращого шоколатьє міста мають змогу всі бажаючі, хто впевнений у своїх незвичайних кулінарних здібностях.

На найсолодшому святі країни будуть тільки найсолодші емоції та враження! Тож не пропустіть можливість посмакувати справжнім шоколадом та відзначити свято разом зі старовинним містом.

Програма:

13 жовтня

14.00-20.00 

Розіграш подарункових сертифікатів, конкурси з дітками
Казкова кондитерська
Творчі майстерки
Майстер-класи від "Майстерні марципанів"
Акробатичні майстер-класи та виступи від студії  “Карамель”
Творча майстерня від Nravo Kids   
Ігровий простір від “Дитячої планети”
Аквагрим

14.00 - 14.30 - Виступ мистецького центру "Фора"

14.30 - 16.00 - Музична казка від ЦМР "Тempo" 

16:00 - 16.30 - Дитяче розважальне шоу від “Ігроленд”

16.30 - 17.30 - Гра "Busy Wheels: Сity Bus", Nravo Kids

17.30 - 18.00 - Виступ мистецького центру "Фора"

18.00 - 19.30 - Читання казки "Шоколадний пряник" від дитячого клубу "Невгамовні читайлики" та майстер-клас з малювання шоколадом від музею Івана Труша

19.00 - 20.00 - Інтерактивний концерт, ЦМР "Тempo", M-dates

19.30 - 20.00 - Акробатичний виступ студії “КАРАМЕЛЬ” 

 

14 жовтня

12.00 - 20.00

Розіграш подарункових сертифікатів, конкурси з дітками
Казкова кондитерська
Майстер-класи від "Майстерні марципанів"
Творчі майстерки
Екологічно чисті дерев’яні іграшки від “Gallery Коник”
Акробатичні майстер-класи та виступи від студії  “Карамель”
Творча майстерня від Nravo Kids
Креативні майстерки від Baby Club
Технічна студія Винахідник
Інтерактивні заняття англійською, Helen&Doron
Ігровий простір від “Дитячої планети”
Аквагрим

12.00 - 12.45- Музична казка,  ЦМР "Тempo"

12.45- 13.00 - Розіграш квитків на майстер-клас від Майстерні Карамелі

13:00-14:00 - Гра "Busy Wheels: Сity Bus", Nravo Kids

13.00 - 17.00 - Солодкий майстер-клас від Майстерні Карамелі

14:00-15:00 - Наукове шоу професора Ніколя

15.00 - 16.00 - Виступ телевізійного продюсерського центру "Кадрики" 

16.00 - 17.30 - "Забави тістечок", вірші для дітей та дорослих, а також веселі розваги від дитячого клубу "Невгамовні читайлики" 

17.30 - 18.00 - Акробатичний виступ студії “Карамель”

18:00-18:30  - Дитяче розважальне шоу від “Ігроленд”

18.30-20.00 - Інтерактивний концерт та музичні забавки від ЦМР "Тempo", M-dates

 

15 жовтня

12.00 - 20.00

Розіграш подарункових сертифікатів, конкурси з дітками
Екологічно чисті дерев’яні іграшки від “Gallery Коник”
Казкова кондитерська
Творча майстерня
Майстер-клас від "Майстерні марципанів"
Акробатичні майстер-класи та виступи від студії “Карамель”
Технічна студія "Винахідник"
Творча майстерня від Nravo Kids, Baby Club
Ігровий простір від “Дитячої планети”
Аквагрим

12.00 - 12.30 - Виступ мистецького центру "Фора"

12.30 - 13.00 - Акробатичний виступ студії “Карамель”

 13.00 - 14.00  - Музична казка, ЦМР "Тempo"

13.45-14.00 - Розіграш квитків на майстер-клас від Майстерні Карамелі

14.00-18.00 - Солодкий майстер-клас від Майстерні Карамелі

14.00-15.00 - Наукове шоу професора Ніколя

15.00-16:00 -  Гра "Busy Wheels: Сity Bus", Nravo Kids

16.00 - 16.30 - Виступ театру танцю "Левеня"

16.30-17.00 - Виступ мистецького центру "Фора"

17.00 - 17-30 - Акробатичний виступ студії “КАРАМЕЛЬ”

17.30 - 18.30 - Інтерактивний концерт, ЦМР "Тempo",  M-dates

18.30 - 20.00 - Музичне читання англійською, ЦМР "Тempo", M-dates