Оркeстр заслужено отримав визнання і любов глядачів. Нове звучання відомих хітів, вишукане аранжування талановитого диригента Олексія Андрійчука, оригінальна манера виконання знайомих композицій, професіоналізм і харизма оркестрантів, постійне спілкування з глядачами під час концертів і безлічі несподіваних сюрпризів для публіки, – усе це заворожує і робить їх виступи незабутніми. 
 
Вибухова суміш драйвового року і чуттєвої симфонічної музики, за хвилину ви стаєте співучасником композицій, улюблених з дитинства і «проживаєте» кожен твір, кожну пісню разом з виконавцями, ні на мить не залишаючсь байдужими.
 
У вас є ункальна можливість довідатися, як уживаються на одній сцені скрипки та ударні, флейти, кларнети, фаготи та синтезатори, а також тромбони, труби і валторни та гітари. Тільки хардкор! І лише справжня музика!  Це буде справді HARDY!
 
Попереджаємо: після цього вечора зміниться ваше уявлення про симфонічну рок-музику! Оркестр ризикує стати вашим улюбленим :) 
 
У програму концeрту входять легендарні рок композиції всесвітньо відомих груп Adele, Led Zeppelin, Queen, AC/DC, Aerosmith, LinkinPark, Rammstein, Evanescence, Muse, The Pretty Reckless, Within Temptation, а також саундтреки до відомих до фільмів: Пірати Карибського моря, Гаррі Поттер, Володар кілець, та ін.          
 
ЖИВИЙ ЗВУК!                                                 
НЕ ЗВОЛІКАЙ! НЕ ПРОПУСТИ!  
                               
КВИТКИ ВЖЕ В ПРОДАЖІ
 Тел. для довідок: 067-67-333-09, 050-139-15-77